2012/06/29

Hennes & Mauritz

Nie wiem czy wiecie, ale Maison Martin Margiela będzie współpracowała nad kolekcją jesień/zima z H&M. 15 listopada do sklepów H&M na całym świecie trafi ta specjalna, limitowana kolekcja. Mam nadzieje, że ta kolekcja będzie o wiele lepsza od ostatniej współpracy H&M z Versace.

"Maison Martin Margiela to jeden z najważniejszych i najbardziej wpływowych domów mody ostatnich trzydziestu lat. Jestem niesamowicie podekscytowana tą współpracą, dzięki której fani mody na całym świecie będą mieli okazję nosić ubrania przygotowane specjalnie przez Maison Martin Margiela. Ta współpraca będzie wspaniałym i pamiętnym wydarzeniem w modzie" - powiedziała Margareta van den Bosh, Creative Advisor H&M.

Dodatkowo ikona mody, wieloletnia reaktor Vogue Italia, a obecnie doradca kreatywny w Vogue Japan, czyli  Anna Dello Russo stworzy dla H&M serię dodatków. Kolekcja będzie się składała z okularów przeciwsłonecznych, biżuteri, butów i torebek. Dostępna będzie 4 października 2012. Jak patrze na zdjęcia to chce mieć wszystkie te rzeczy przynajmniej w szufladzie, bo nie za bardzo lubię nosić biżuterię.

 To jeszcze nie wszystko. Chodzi plotka, że szwedzka sieciówka podpisała umowę ze znaną  wokalistką, Laną Del Rey kilka tygodni temu. Ma być ona  twarzą sklepu, ale również ma  zaprojektować swoją własną kolekcję. Patrząc na styl Lany wydaje mi się, że kolekcja będzie niesamowita.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz